Przykładowy naszych realizacji

Wybrani klienci

PDAserwis
ADE
IPG Mediabrands
Taxi123
turystykastudencka.pl
Elektrix
Silver Magic
ZSP
artBRO
Gabo

Przykładowe realizacje

Poniżej przedstawiamy zarys wybranych projektów, które realizowaliśmy dla naszych klientów.

Rozbudowany system CRM i ERP dla produkcji

Naszym klientem jest firma produkcyjna, która początkowo zamówiła system CRM dla działu handlowego, który integrował się z systemem WF-Mag. W miarę rozbudowy powstał system, który obsługuje niemal całą firmę - produkcję, magazyn, dział handlowy, obecnie korzysta z niego ponad 30 osób i jest on stale rozwijany.

Zobacz więcej

System CRM z integracją z Microsoft Dynamics

Firma z sektora AutoID zleciła nam stworzenie funkcjonalnego w obsłudze systemu CRM na własne potrzeby. System miał integrować się z systemem Microsoft Dynamics (co udało nam się zrealizować w czasie rzeczywistym) oraz zawierać liczne moduły uszytę na miarę potrzeb biznesu klienta.

Zobacz więcej

Sklep internetowy z integracją danych

Jesteśmy autorem i współwłaścicielem internetowego sklepu z branży AutoID. Nasz sklep integruje i analizuje dane z wielu źródeł oferując towary w najlepszych cenach. Platforma ta jest stale przez nas udoskonalana i rozwijana.

Zobacz więcej

System obsługi biura podróży

Jednym z naszych pierwszych projektów był system do kompleksowej obsługi studenckiego biura podróży oraz wycieczek szkolnych. System umożliwiał zarządzanie ofertami, rezerwacjami, zasobami ludzkimi oraz posiadał elementy systemu księgowego i CRM.

Zobacz więcej

System dla branży eventowej

Zadaniem naszej firmy było stworzenie systemu do obsługi tzn. szybkich randek (fast dating). Nasze oprogramowanie umożliwiało przyjmowanie zgloszeń na poszczególne imprezy, obsługę szybkich płatności, generowanie połączeń między parami oraz wysyłanie informacji na temat wspólnych wyborów.

Mamy nadzieję, że dzięki naszej aplikacji poznało się wiele szczęśliwych par :)


System CRM dla branży energetycznej

Jeden z naszych klientów chciał uporządkować posiadane dane, które były przechowywane w wielu umowach z klientami. Nasza firma stworzyła aplikacje, która uporządkowała istniejące dane, dała możliwość łatwego dopisywania nowych danych, generowania notyfikacji nt. kończących się umów oraz generowania zestawień i raportów.


Dashboard ze statystykami dla centrali Asterisk

Nasz klient, który prowadzi callcenter posiadał aplikację wyświetlającą statystyki połączeń z centrali Asterisk. Kiedy w bazie danych pojawiło się ponad milion połaczeń aplikacja nie była w stanie wyświetlać poprawnie danych - pobranie danych trwało czasami po kilka minut.

Bazując na tabeli cdr z centrali Asterisk zbudowaliśmy mechanizm, który przetwarza dane w czasie rzeczywistym, zapisuje je do znacznie bardziej zoptymalizowanej bazy danych oraz przedstawia niezbędne statystyki. Pod naszych zabiegach czas pobierania danych skrócił się do pojedynczych sekund.


Rozliczanie firmy gastronomiczno - kurierskiej

Firma naszego klienta w dosyć nietypowy sposób korzystała z zewnętrznego oprogramowania oraz rozliczała pracowników według wewnętrznie określonych zasad. Nasze oprogramowanie miało na celu zintegrować zewnętrzne oprogramowanie, rozliczyć pracownik oraz rozliczyć klientów na podstawie przechowywanej informacji o zleceniach. System również w automatyczny sposób generował wielostronicowe pliki PDF z zestawem miesięcznych faktur dla klientów, dzięki temu ich druk i późniejsza wysyłka było mocno uproszczone.

<

© KwiatNET - dedykowane aplikacje webowe oraz rozwiązania IT dla biznesu.


Wszelkie logotypy należą do ich właścicieli i są użyte wyłącznie w celach informacyjnych. Przedstawiona oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC.

Ta strona używa technologii cookies w celu tworzenia statystyk oglądalności.