Przykładowy naszych realizacji

Wybrani klienci

PDAserwis
artBRO
ADE
Taxi123
turystykastudencka.pl
Elektrix
Silver Magic
ZSP

Przykładowe realizacje

Poniżej przedstawiamy zarys wybranych projektów, które realizowaliśmy dla naszych klientów.

System obsługi biura podróży

Naszym pierwszym projektów był system do kompleksowej obsługi studenckiego biura podróży. System umożliwiał zarządzanie ofertami, rezerwacjami, zasobami ludzkimi oraz posiadał elementy systemu księgowego i CRM.

Możliwości systemu:

  • Prezentacja ofert wraz z integracją z systemem pogodowym, galeriami zdjęć, komentarzami klientów
  • Internetowa rezerwacja - automatyczne przyjmowanie rezerwacji, pilnowanie ilości wolnych miejsc, generowanie umowy w PDF, możliwość rezerwacji miejsca w autokarze
  • Obsługa płatności - księgowanie wpłat, notyfikacje dla klientów o wpłacie bądź jej braku, generowanie zestawień
  • Tworzenie list uczestników oraz list kwaterunkowych z podziałem na odpowiednie pokoje
  • Zarządzanie harmonogramem pilotów oraz autokarów
  • Moduł dla klientów umożliwiający wgląd w rezerwację, wysłanie opinii po wyjeździe, stworzenia galerii zdjęć
  • Automatyczne wystawianie faktur
  • Rozbudowany system wysyłania newsletterów
  • Obsługa kodów rabatowych, zniżek lojalnościowych oraz promocji first minute
  • Integrował się z zewnętrznym biurem podróży, aktualizując informacje o cenach do własnego systemu sprzedaży agencyjnej

Rozbudowany system CRM i ERP dla produkcji

Naszym klientem jest firma produkcyjna, która początkowo zamówiła system CRM dla działu handlowego, który integrował się z systemem WF-Mag. W miarę rozbudowy powstał system, który obsługuje niemal całą firmę - produkcję, magazyn, dział handlowy, obecnie korzysta z niego ponad 30 osób i jest on stale rozwijany.

System dla branży eventowej

Zadaniem naszej firmy było stworzenie systemu do obsługi tzn. szybkich randek (fast dating). Nasze oprogramowanie umożliwiało przyjmowanie zgloszeń na poszczególne imprezy, obsługę szybkich płatności, generowanie połączeń między parami oraz wysyłanie informacji na temat wspólnych wyborów.

System CRM dla branży energetycznej

Jeden z naszych klientów chciał uporządkować posiadane dane, które były przechowywane w wielu umowach z klientami. Nasza firma stworzyła aplikacje, która uporządkowała istniejące dane, dała możliwość łatwego dopisywania nowych danych, generowania notyfikacji nt. kończących się umów oraz generowania zestawień i raportów.

Sklep internetowy z integracją danych

Jesteśmy autorem i współwłaścicielem internetowego sklepu z branży AutoID. Nasz sklep integruje na bieżąco stany magazynowe z wieloma hurtowniami, porównuje dostępne ceny aby zaoferować swoim klientom towary w najlepszych cenach. Platforma ta jest stale przez nas udoskonalana i rozwijana.

Dashboard ze statystykami dla centrali Asterisk

Nasz klient, który prowadzi callcenter posiadał aplikację wyświetlającą statystyki połączeń z centrali Asterisk. Kiedy w bazie danych pojawiło się ponad milion połaczeń aplikacja nie była w stanie wyświetlać poprawnie danych - pobranie danych trwało czasami po kilka minut.

Bazując na tabeli cdr z centrali Asterisk zbudowaliśmy mechanizm, który przetwarza dane w czasie rzeczywistym, zapisuje je do znacznie bardziej zoptymalizowanej bazy danych oraz przedstawia niezbędne statystyki. Pod naszych zabiegach czas pobierania danych skrócił się do pojedynczych sekund.

© KwiatNET - dedykowane aplikacje webowe oraz rozwiązania IT dla biznesu.


Wszelkie logotypy należą do ich właścicieli i są użyte wyłącznie w celach informacyjnych. Przedstawiona oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC.

Ta strona używa technologii cookies w celu tworzenia statystyk oglądalności.