Outsourcing IT - programiści aplikacji webowych

Outsourcing programistów webowych

Informacje o usłudze

Nasza oferta skierowana jest do firm, które mają większe wymagania dotyczące usług programistycznych niż realizacja pojedynczych projektów. Nasza firma w takim wypadku oferuje usługę dedykowanych programistów wraz z ich pełnym specjalistycznym wsparciem.

W zależności od Państwa potrzeb nasza firma dostarczy usługi programisty (bądź zespołu programistów), który będzie realizował wyłącznie Państwa projekty. Oprócz tego zapewnimy również wsparcie Project Managera oraz testera, który będzie czuwał nad tworzeniem projektów, ich realizacją oraz testera oprogramowania. Dodatkowo nasza firma zapewni pełne wsparcie techniczne w zakresie posiadanej wiedzy podczas realizacji projektów.

Po naszej stronie pozostaną wszelkie kwestie administracyjne, związane z przygotowaniem miejsca pracy oraz wdrożenia. Nasi programiści pracują w wygodnym biurze z dobrym dojazdem z centrum miasta na nowoczesnych stacjach roboczych marki Dell, naszym pracownikom zapewnia to wygodę pracy, co dla Państwa przekłada się na skuteczność działania.

W przypadku tego typu kontraktów korzystają Państwo z naszej dużej wiedzy i doświadczenia. Państwa firma poza sprecyzowaniem potrzeb dotyczących tworzonego oprogramowania nie musi niczym innym się zajmować.

Oferta

Z racji tego, że nasza oferta outsourcingu dostosowana jest w pełni do Państwa potrzeb prosimy o kontakt z nami w celu uzyskania indywidualnej oferty.

Zalety outsourcingu

  • Obniżenie kosztów prowadzenia działu IT
  • Dedykowani programiści
  • Wspracie Project Managera i testera
  • Pełna obsługa miejsca pracy
  • Wygodne biuro
  • Nowoczesne stacje robocze marki Dell

© KwiatNET - dedykowane aplikacje webowe oraz rozwiązania IT dla biznesu.


Wszelkie logotypy należą do ich właścicieli i są użyte wyłącznie w celach informacyjnych. Przedstawiona oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC.

Ta strona używa technologii cookies w celu tworzenia statystyk oglądalności.