Informacje o firmie KwiatNET

O nas

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w tworzeniu dedykowanego oprogramowania do obsługi firm w technologiach webowych. Realizowaliśmy projekty dla wielu różnych branż, dzięki temu posiadamy ogromne doświadczenie w planowaniu różnorodnych procesów biznesowych.

Nasza historia

Jako firma programistyczna początkowo skupialiśmy się na współpracę z branżą turystyczną - przez wiele lat tworzyliśmy i w pełni obsługiwaliśmy dedykowany system rezerwacji studenckiego biura podróży. Udało nam się stworzyć jeden z pierwszych internetowych systemów rezerwacji i obsługi studenckiego biura podróży.

W kolejnych latach zaczęliśmy tworzyć projekty dla wielu różnych branż - energetycznej, eventowej, produkcyjnej, stworzyliśmy wiele systemów klasy CRM i ERP. Z wieloma klientami współpracujemy od lat, stale rozwijając ich oprogramowanie i usprawniając działanie firmy. Dowodzi to naszej rzetelności w podejmowanych działaniach.

Obecnie dynamicznie się rozwijamy - cały czas podejmujemy się kolejnych projektów, które z sukcesem realizujemy i wdrażamy dla swoich klientów. W najbliższym czasie zmieniamy siedzibę na większą oraz planujemy powiększyć nasz zespół o kolejnych specjalistów.

Nasza specjalizacja

Specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanego oprogramowania webowego - tworzonego od podstaw na Państwa zlecenie i według Państwa potrzeb. Według nas to aplikacja powinna dostosować się do biznesu, a nie biznes do używanego oprogramowania. Nasze oprogramowanie jest w 100% szyte na miarę. Aplikacje webowe obsługiwane są przez przeglądarkę internetową z dowolnego komputera.

Dodatkowymi możliwościami są rozbudowane opcje integracji aplikacji webowych z urządzeniami oraz zewnętrznymi aplikacjami - zarówno podłączonymi do komputerów klasy PC, jak i z urządzeniami mobilnymi wyposażonymi w system Androdi.

Nasze atuty

Lata doświadczeń pozwoliły wypracować nam sprawdzone algorytmy dla naszych aplikacji. Jednak nasi inżynierowie są w stanie rozwiązać praktycznie każdy problem, nawet jeżeli jest on bardzo nietypowy. Nie boimy się automatyzować skomplikowane i nietypowe procesy.

Korzystamy z profesjonalnych i sprawdzonych interfejsów aplikacji. Zostały one zaprojektowane przez profesjonalistów, każdy element został ułożony w przemyślany sposób, dzięki temu są bardzo intuicyjne w użytkowaniu.

W naszej firmie pracują osoby, które są bardzo kontaktowe. Wiemy jak wiele zależy od dobrego kontaktu z klientem oraz zrozumieniu jego potrzeb.

Zajmujemy się kompleksową obsługą IT - nasi specjaliści przygotują funkcjonalny projekt aplikacji na podstawie wnikliwej analizy potrzeb firmy, programiści wykonają aplikację. Natomiast po wykonaniu oferujemy rozbudowane opcję supportu, możemy utrzymywać kopie zapasowe jednocześnie na wielu serwerach.

W przyszłości w ramę rosnących Państwa potrzeb rozbudujemy aplikację, tak aby stworzone przez nas oprogramowanie spełaniało Państwa aktualne potrzeby i wymagania.

Oferujemy rozbudowane plany supportu - od podstawowego po indywidualne pakiety z dedykowaną obsługą.

Na wszystkie aplikacje udzielamy gwarancji - pilnujemy aby oprogramowanie działało bez zarzutów, a wszelkie ewentualne problemy rozwiązujemy priorytetowo.

Posiadamy własne serwery kopii zapasowych zlokalizowane w różnych krajach Europy. Wszystkie tworzone przez nas kopie trzymane są przez okres 14/30 dni w sposób zaszyfrowany. Daje to pełne bezpieczeństwo przechowywanych danych.

Dane rejestracyjne

KwiatNET Jakub Kwiatkowski
ul. Stryjeńskich 19/290
02-791 Warszawa
NIP: PL 951-215-93-00
REGON: 142843257

Konta bankowe

mBank
PLN
66 1140 2004 0000 3102 7276 1283

mBank
EUR
48 1140 2004 0000 3012 0532 3730

Czym się zajmujemy?

Aplikacje webowe

Programy o dowolnej funkcjonalności działające w przeglądarkach internetowych. Dostęp z dowolnego miejsca oraz praca zespołowa.

Systemy CRM i ERP

Tworzymy dedykowane systemy do porządkowania danych oraz zarządzania procesami w firmach.

Integracje danych

W naszych aplikacjach integrujemy dane z różnych źródeł.

Zaawansowane systemy CMS

W pełni dostosowane systemy zarządzanie treścią.

Wdrożenia i szkolenia

W pełni wspieramy podczas uruchamiania naszych aplikacji.

Support oraz pełna obsługa

Otaczamy opieką klientów oraz stworzone przez nas oprogramowanie.

© KwiatNET - dedykowane aplikacje webowe oraz rozwiązania IT dla biznesu.


Wszelkie logotypy należą do ich właścicieli i są użyte wyłącznie w celach informacyjnych. Przedstawiona oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC.

Ta strona używa technologii cookies w celu tworzenia statystyk oglądalności.