Zastosowania aplikacji webowe

Zastosowania aplikacji webowych

Dzięki temu, że tworzymy oprogramowanie według indywidualnego projektu oraz fakt, że nie korzystamy z gotowych rozwiązań zastosowanie aplikacji jest praktycznie nieograniczone.

Współpracowaliśmy z wieloma firmami z wielu różnych branż. Posiadamy rozległą wiedzę na temat funkcjonowania biznesów oraz realizowanych procesów biznesowych. Nasz dział zajmujący się analizą potrzeb jest bardzo kontaktowy, bez problemu dogadujemy się z każdą firmą.

Wszystkie tworzone przez nas aplikacje posiadają modułową budowę ułatwiającą ich dalszą rozbudowę.

Dowolna funkcjonalność

Siłą szytego na miarę oprogramowania jest idealnia taka funkcjonalność jaka jest potrzebna. Nasze programy nie są przeładowane niepotrzebnymi opcjami ani danymi, dzięki temu są lekkie i proste w użytkowaniu. Dokładne określenie wymagań stawianemu oprogramowaniu powoduje, że są one idealnie skrojone na miarę.

Programy dla każdej branży

Stworzyliśmy wiele dedykowanego oprogramowania dla bardzo zróżnicowanych branż. Każda branża ma swoje szczególne wymagania, jednak każda z firm działa w inny sposób. Dlatego wymagania stawiane przez firmy są bardzo różnorodne. Do każdej aplikacji podchodzimy indywidualnie tworząc idealnie dopasowany gotowy produkt.

Posiadamy doświadczenie przy współpracy z wieloma różnymi branżami, jednak nasi specjaliśmy są pomóc i zaprojektować odpowiednie systemy dla dowolnej branży.

Do tej pory współpracowaliśmy z branżami:

  • Serwis i produkcja
  • Produkcja rolnicza
  • Turystyczna
  • Eventowa
  • Energetyczna
  • Transportowa
  • Kurierska
  • Taksówkarska
  • Prawnicza

Aplikacje dostosowane do wymagań firmy

W naszej pracy nie stosujemy gotowych systemów, dzięki temu aplikacje są pełni dostosowane do wymagań poszczególnych firm. Każdy element aplikacji jest w pełni przemyślany, tak aby zachować jak największą funkcjonalność tworzonego oprogramowania. Jest to ogromny atut, gdyż na żadnym miejscu realizacji nie ograniczają nas założenia twórców gotowych systemów.

Na bazie naszego doświadczenia oraz opinii naszych klientów zbudowaliśmy obszerną bazę wiedzy w jaki sposób można automatyzować poszczególne procesy w firmie oraz w jaki sposób użytkownicy są przyzwyczajeni do korzystania z oprogramowania. Czyni to nasze programy niezwykle łatwe w użytkowaniu i bardzo intuicyjne.

Relacje pomiędzy danymi

Siłą przechowywania wielu danych w jednym miejscu jest możliwość rozbudowanego wyświetlania powiązań pomiędzy danymi. W naszych aplikacjach jeżeli jakieś dane są ze sobą powiązane można przechodzić do poszczególnych widoków czy list danych z różnych miejsc aplikacji. Na przykład z poziomu widoku klienta można bez klikania podejrzeć zawartości ostatnich faktury sprzedażowych i zakupowych, jednym kliknięciem wyświetlić wszystkie faktury związane z danym klientem czy przypisane do niego notatki.

© KwiatNET - dedykowane aplikacje webowe oraz rozwiązania IT dla biznesu.


Wszelkie logotypy należą do ich właścicieli i są użyte wyłącznie w celach informacyjnych. Przedstawiona oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC.

Ta strona używa technologii cookies w celu tworzenia statystyk oglądalności.