Systemy klasy CRM i ERP szyte na miarę

CRM i ERP

Aplikacje klasy CRM i ERP są podstawą sprawnego działania firmy. Usprawniają wiele procesów, porządkują posiadane dane, ułatwiają zarządzaniem relacji z klientami.

Na rynku istnieje bardzo wiele rozwiązań tego typu, jednak często są to programy które są skomplikowane w obsłudze, są przeładowane ilością danych bądź nie są w 100% dostosowane do potrzeb firm. W takim wypadku nasza firma dostarcza w pełni zoptymalizowane rozwiązanie, które usprawnia działanie firmy.

Systemy uszyte na miarę są intuicyjne w obsłudze, posiadają dokladnie sprecyzowane fukncje oraz przechowują danych jakich firma potrzebuje. Nie są przeładowane niepotrzebny modułami. Dzięki temu użytkownicy obsługują je znacznie sprawniej co przekłada się na wydajność pracy.

Dla kadry zarządczej w aplikacjach tworzymy szereg dedykowanych raportów, statystyk tak aby w bardzo prosty sposób można było sprawdzić kondycję firmy.

W przeciwieństwie do oprogramowania "z pudełka" nasze oprogramowanie może być w dalszym czasie dowolnie rozwijane o niezbędne funkcjonalności.

Poza kosztem stworzenia programu nie ma żadnych cyklicznych opłat licencyjnych oraz dodatkowych opłat za użytkownika. Korzystają Państwo z własnego programu tak długo jak chcą oraz może z niego korzystać dowolna ilość użytkowników.

© KwiatNET - dedykowane aplikacje webowe oraz rozwiązania IT dla biznesu.


Wszelkie logotypy należą do ich właścicieli i są użyte wyłącznie w celach informacyjnych. Przedstawiona oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC.

Ta strona używa technologii cookies w celu tworzenia statystyk oglądalności.