Systemy klasy CRM i ERP szyte na miarę

CRM i ERP szyty na miarę

Aplikacje klasy CRM i ERP są podstawą sprawnego działania firmy. Usprawniają wiele procesów, porządkują posiadane dane, ułatwiają zarządzaniem relacji z klientami oraz zarządzanie produkcją.

Na rynku istnieje bardzo wiele rozwiązań tego typu, jednak często są to programy które są skomplikowane w obsłudze, są przeładowane ilością danych bądź nie są w 100% dostosowane do potrzeb firm. W takim wypadku nasza firma dostarcza w pełni zoptymalizowane rozwiązanie, które usprawnia działanie firmy.

Dedykowane aplikacje CRM i ERP

Systemy uszyte na miarę są intuicyjne w obsłudze, posiadają dokladnie sprecyzowane fukncje oraz przechowują danych jakich firma potrzebuje. Nie są przeładowane niepotrzebny modułami. Dzięki temu użytkownicy obsługują je znacznie sprawniej co przekłada się na wydajność pracy.

Dla kadry zarządczej w aplikacjach tworzymy szereg dedykowanych raportów, statystyk tak aby w bardzo prosty sposób można było sprawdzić kondycję firmy.

Oprócz klasycznych modułów znanych z CRM czy ERP w naszych aplikacjach możemy zaszyć dodatkową funkcjonalność taką jak na przykład planowanie harmonogramów czy obsługę urlopów pracowników. Dzięki takiemu podejściu dedykowane oprogramowanie często zastępuje wiele oddzielnych aplikacji używanych do tej pory w firmach.

W przeciwieństwie do oprogramowania "z pudełka" nasze oprogramowanie może być w dalszym czasie dowolnie rozwijane o niezbędne funkcjonalności.

Poza kosztem stworzenia programu nie ma żadnych cyklicznych opłat licencyjnych oraz dodatkowych opłat za użytkownika. Korzystają Państwo z własnego programu tak długo jak chcą oraz może z niego korzystać dowolna ilość użytkowników.

Integracje aplikacji oraz urządzeń

Dzięki różnorodnej technologii jesteśmy w stanie integrować zewnętrzne aplikacje oraz różnego rodzaju urządzenia razem z naszymi aplikacjami webowymi. Znacząco rozszerza to funkcjonalność tworzonego przez nas oprogramowania. Posiadamy doświadczenie w integracji urządzeń podłączonych do komputerów, takich jak aparaty fotograficzne, czytniki kodów kreskowych, systemy RFID jak i również urządzeń mobilnych opartych na systemie Android takich jak telefony, tablety czy kolektory danych.

Nasze doświadczenie

Posiadamy duże doświadczenie w zakresie tworzenia oprogramowania klasy CRM i ERP na zamówienie, ktore wykorzystujemy na co dzień w naszej pracy.

Nasz zespół stworzył wiele systemów dla bardzo wielu różnych branż oraz o różnej funkcjonalności. Posiadamy wiedzę na temat różnych rozwiązań usprawniających działanie firmy. Podczas planowania staramy się doradzać optymalne rozwiązania, zwracać uwagę na funkcjonalności które mogą się nie sprawdzić czy proponować dodatkowe rozwiązania, które mogą usprawnić działanie programu.

© KwiatNET - dedykowane aplikacje webowe oraz rozwiązania IT dla biznesu.


Wszelkie logotypy należą do ich właścicieli i są użyte wyłącznie w celach informacyjnych. Przedstawiona oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC.

Ta strona używa technologii cookies w celu tworzenia statystyk oglądalności.