Proces realizacji aplikacji

Jak tworzymy aplikacje

Używamy sprawdzonych metod planowania oraz prowadzenia projektów IT. Projekty prowadzimy w sposób iteracyjny - na każdym etapie programowania widzą Państwo na bieżąco efekty naszych prac na naszym serwerze testowym.

 1. Określenie wymagań
  Pierwszym krokiem jest określenie potrzeb i wymagań klienta w związku z tworzonym oprogramowaniem. Odbywa się to poprzez rozmowę z klientem, bądź wizytę w siedzibie klienta aby lepiej poznać procesy w niej zachodzące.
 2. Stworzenie projektu
  Po określeniu wymagań dotyczących aplikacji przystępujemy do stworzenia projektu funkcjonalnego oraz schematu bazy danych. Nasze projekty są bardzo czytelne, widać na nich dokładnie co aplikacja będzie wykonywać, jakie dane przechowywać oraz jakie będą powiązania pomiędzy danymi. Gotowy projekt konsultujemy z klientem, nanosząc na niego ewentualne poprawki.
 3. Proces tworzenia
  Podczas tworzenia aplikacji korzystamy z metodyki Agile, oznacza to że projekty tworzymy w sposób iteracyjny. Co pewien okres czasu (zwykle 7-10 dni) przesyłamy informacje o postępie prac oraz dostęp do wersji demo umieszczonej na naszym serwerze. Dzięki temu wszelkie niezbędne poprawki nanoszone są na bieżąco, zaś klient cały czas widzi jak postępują prace.
 4. Testy
  Po zakończeniu prac programistycznych przystępujemy do dokładnego testowania programu aby wykluczyć wszelkie ewentualne błędy.
 5. Wdrożenie i szkolenie
  Kiedy Państwa aplikacja jest już gotowa i zainstowalan na środowisku produkcyjnym przystępujemy do szkolenia kadry z zakresu obsługi programu. Takie szkolenie znacząco ułatwia użytkownikom obsługę programu, dzięki temu oszczędzają oni czas.
  Dla ułatwienia nauki pracy z aplikacją uruchamiamy również wersję testową na której każdy użytkownik może w bezpieczny sposób uczyć się obsługi programu.

Support, gwarancja

Po wdrożeniu aplikacji nasi klienci mogą liczyć na support, który ułatwi Państwu pracę z programem. Dodatkowo możemy na bieżąco monitorować działalnie aplikacji, przechowywać jej zaszyfrowane kopie zapasowe na naszych serwerach.

Na stworzone przez nas oprogramowanie udzielamy gwarancji, a wszelkie ewentualne usterki usuwamy w trybie priorytetowym.

Dalsza rozbudowa

Ponieważ nasze programy tworzymy w sposób modułowy w prosty sposób możemy je dalej rozbudować, tak aby po czasie w pełni były dostosowane do aktualnej sytuacji w firmie.

© KwiatNET - dedykowane aplikacje webowe oraz rozwiązania IT dla biznesu.


Wszelkie logotypy należą do ich właścicieli i są użyte wyłącznie w celach informacyjnych. Przedstawiona oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC.

Ta strona używa technologii cookies w celu tworzenia statystyk oglądalności.