Integracje z oprogramowaniem i sprzętem

Dane z zewnątrz

Integracje z zewnętrznymi aplikacjami

Integracja z zewnętrznymi aplikacjami znacząco zwiększa funkcjonalność tworzonego przez nasz oprogramowania.

Nasze systemu mogą integrować się na wiele różnych sposobów, nawet jeżeli na pierwszy rzut oka wydaje się to niemożliwe. Tworzyliśmy systemy które pobierają dane bezpośrednio z baz danych programów jak i korzystaliśmy z dedykowanych systemów API.

Przykładowo w systemach klasy CRM możemy pobierać informacje na temat magazynu oraz sprzedaży bezpośrednio z systemu księgowego, dzięki temu dział handlowy posiada aktualne dane firmy. Dział handlowy na co dzień pracuje w naszym systemie, który oferuje im większą funkcjonalność niż systemy księgowe. Pozyskane dane możemy w ograniczony sposób przedstawić klientom na Państwa stronie internetowej (np. cenniki czy stany magazynowe dostępne po zalogowaniu dla wybranych klientów).

W wielu projektach uruchamiamy moduły do importu / eksportu danych poprzez pliki CSV, które są obsługiwane przez popularny program Excel.

Systemy API

Tworzymy również systemy API, dzięki którym zewnętrzne oprogramowanie może korzystać z zasobów posiadanych przez nasze bazy danych czy umożliwiające korzystanie z pewnych funkcjonalności aplikacji. Takim przykładem jest moduł wystawiania faktur, który otrzymuje dane z zewnętrznego systemu, przetwarza żądanie i wysyła SMS z linkiem do faktury bezpośrednio na numer telefonu klienta.

Integracje z urządzeniami

Aplikacje webowe mogą integrować się nie tylko z zewnętrznym oprogramowaniem. Posiadamy również rozwiązania umożliwiające integracje z różnymi urządzeniami - z systemami GPS czy kolektorami danych. Przy tego typu integracjach współpracujemy z firmą, która specjalizuje się w branży AutoID, dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową usługę.

© KwiatNET - dedykowane aplikacje webowe oraz rozwiązania IT dla biznesu.


Wszelkie logotypy należą do ich właścicieli i są użyte wyłącznie w celach informacyjnych. Przedstawiona oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC.

Ta strona używa technologii cookies w celu tworzenia statystyk oglądalności.