Dedykowane aplikacje internetowe dla biznesu

Aplikacje webowe

Naszą specjalnością jest tworzenie programów, które można obsługiwać z poziomu przeglądarki internetowej z dowolnego komputera. Daje to bardzo elastyczny dostęp do danych firmowych - wystarczy dowolny komputer, tablet bądź telefon komórkowy z dostępem do Internetu.

Aplikacje takie korzystają z centralnej bazy danych, z aplikacji może korzystać dowolna liczba użytkowników. Koszt stworzenia aplikacji jest jednorazowy, później nie ponoszą Państwy już żadnych kosztów z tytułu licencji bądź opłat za dodatkowych użytkowników.

Ogromnym atutem takiego oprogramowania jest jego aktualizacja - w przypadku aktualizacji systemu bądź bazy danych, klienci programu nie muszą niczego u siebie aktualizować, wszelkie zmiany dotyczą tylko centralnego serwera z aplikacją.

Elastyczność i możliwości

Dzięki temu, że oprogramowanie jest szyte w 100% na miarę, możemy je w pełni dostosować do Państwa potrzeb. U nas to aplikacje dostowują się do Państwa biznesu.

Posiadamy ogromną bazę dodatkowych bibliotek, czy gotowych baz danych które możemy podłączyć do programu tak aby zwiększać jego użyteczność, czytelność prezentacji danych oraz łatwość użytkowania.

Najczęściej wykorzystywanymi dodatkami przez naszych klientów są:

 • Zaawansowane tabele z wyszukiwarkami - do prezentacji zgromadzonych używamy sprawdzonego systemu z tabelkami, elastycznymi wyszukiwarkami
 • Generatowy plików PDF - do przedstawiamia dokumentów, raportów oraz ich drukowania używamy systemów generujących pliki PDF wprost z poziomu aplikacji
 • Wykresy - na podstawie zgromadzonych danych jesteśmy w stanie generować dowolne statystyki, przedstawiając je na czytelnych wykresach
 • Systemu eksportu i importu - umożliwiamy eksport i import danych praktycznie z dowolnego rodzaju plików - najczęściej wykorzystujemy pliki CSV, które można używać w programie Excel
 • Moduły integracyjne z zewnętrznymi aplikacjami oraz sprzętem - posiadamy rozległą wiedzę na temat budowy baz danych i jesteśmy w stanie pobierać dane z zewnętrznych programów między innymi takich jak WF-Mag, czy Microsoft Dynamics NAV. Korzystamy również z zewnętrznych systemów API w innych aplikacjach, integrowaliśmy aplikację typu wfirma.pl, ifirma.pl oraz wiele innych. W naszych projektach również integrujemy różnego rodzaju sprzęt wykorzystywany w biznesie
 • Systemy map, z oznaczaniem miejsc, wyszukiwaniem adresów czy obliczaniem odległości między punktami na mapie
 • Magazyn plików - dołączanych w odpowiednie miejsce programu porządkuje Państwa dane i umożliwia łatwy dostęp do nich w późniejszym czasie
 • System wysyłania emaili oraz SMS
 • Systemy API - umożliwiają korzystanie z funkcjonalności tworzonej aplikacji przez inne programy

Bezpieczeństwo i szybkość działania

Przykładamy ogromną wagę do kwestii wydajności oraz bezpieczeństwa. W obydwu kwestiach nie chodzimy na skróty, nasi specjaliści sprawią że podczas korzystania z programu użytkownicy nie będą czekać na dane oraz zapewnimy im pełne bezpieczeństwo. Do Państwa dyspozycji oddajemy również dedykowane systemy backupu baz danych - bazy takie szyfrujemy, a następnie umieszczamy równolegle na naszych kilku serwerach zlokalizowanych w różnych krajach.

Nasze systemy dysponują również zaawansowaną kontrolą praw użytkownika bazującej na rolach użytkownika, bądź poszczególnych modułach.

Modułowa budowa

Projektując każdy program rozpisujemy go na oddzielne funkcjonalne moduły. Dzięki takiej budowie łatwo jest zarządzać istniejącą aplikacją. Dodatkowo w przyszłości nie ma żadnego problemu, aby do istniejącego i działającego już programu dopisać jakieś funkcjonalności czy nowe moduły.

Przykładowe moduły

Poniżej prezentujemy skrócone opisy przykładowych modułów jakie mogą znaleźć się w aplikacjach. Każdy moduł tworzymy na indywidualne zlecenie, w związku z tym możliwości ich tworzenia są nieograniczone.

 • Klienci
  Lista klientów połączona z zaawansowaną wyszukiwarką. Moduł generuje widok klienta do którego można dopisywać notatki, osoby kontaktowe, pobiera dane powiązane z klientem (takie na przykład jak ostatnia sprzedaż), tworzy statystyki klienta. Na czytelnej osi czasu prezentuje relacje jakie nastąpiły z klientem. Umożliwia przypisywanie klientów do ich opiekunów. Rozbudowane raporty ukazują stan relacji z poszczególnymi klientami.
 • Towary Lista towarów umożliwiająca łatwe wyszukiwanie danych. W widoku towaru widać wszelkie dane powiązane (np. ostatnią sprzedaż czy ostatnie zamówienia), moduł łączy się z modułem magazynowym tworząc aktualny stan magazynowy oraz dokładne miejsca położenia towaru w magazynie. Rozbudowane raporty i statystyki ułatwiają zarządzanie zamawianiem chodliwych towarów czy wykrywają towary, które od dłuższego czasu zalegają w magazynie. W bazie towarów mogą znajdować się również przypisane zdjęcia ułatwiające identyfikację danego towaru pracownikom.
 • Moduł magazynowy
  Rozbudowany moduł magazynowy, umożliwiający umieszczanie towarów w wybranych lokalizacjach, wyświetlanie ruchu towarów pomiędzy lokalizacjami w magazynie oraz uwzględniający sprzedaż i zakup. Obsługuje alerty o stanach minimalnych oraz rozbudowane statystyki związane z magazynem (np. wykresy wartości magazynu w czasie czy zestawienia ruchu poszczególnych towarów).
 • Moduł serwisowy
  Moduł wspomagający działanie serwisu. Składa się z części wewnętrznej (do obsługi zleceń, organizacji pracy, tworzenia dokumentów i raportów) oraz z zewnętrznej, która jest dostępna dla klientów po zalogowaniu się w systemie.
 • Moduł rezerwacji
  System rezerwacji online - tworzyliśmy skomplikowane systemy rezerwacji wyjazdów turystycznych jak i modułu do rezerwacji np. samochodów wewnątrz firmy.
 • HR oraz urlopy
  Moduł wspierający dział HR. Umożliwia planowanie urlopów, każdy pracownik posiada własny kalendarz w którym może samodzielnie zaznaczyć daty planowanych urlopów, następnie osoby z HR mogą takie urlopy zakkceptować bądź odrzucić. Przełożeni posiadają czytelne widoki przedstawiające planowane urlopy mogąc w łatwy sposób planować działanie firmy. Moduł zarządza również wewnętrznymi rozliczeniami z pracownikami (w przypadku kiedy pobierają oni zaliczki na wydatki służbowe).
 • Modul administracyjny
  Moduł znajdujący się praktycznie w każdej aplikacji. Umożliwia zarządzanie użytkownikami, posiada rozbudowany system logowania aktywności użytkowników, posiada wbudowany system tworzenia kopii zapasowych bazy danych.

Wielojęzyczność

Tworzyliśmy również oprogramowanie dla międzynarodowych klientów, których aplikacje działają w wielu językach w zależności od tego jakie preferencje ma ustawione zalogowany użytkownik.

Kompleksowa obsługa

Zajmujemy się całym procesem tworzenia oprogramowania. Na początku robimy dokładną analizę wymagań, następnie projektujemy pełną funkcjonalnośc aplikacji. Po okresie developowania programu szkolimy użytkowników z zakresu obsługi programu. Natomiast po pełnym wdrożeniu utrzymujemy kopie zapasowe, monitorujemy poprawnie działanie aplikacji.

© KwiatNET - dedykowane aplikacje webowe oraz rozwiązania IT dla biznesu.


Wszelkie logotypy należą do ich właścicieli i są użyte wyłącznie w celach informacyjnych. Przedstawiona oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC.

Ta strona używa technologii cookies w celu tworzenia statystyk oglądalności.