Dedykowane aplikacje internetowe dla biznesu

Aplikacje webowe

Naszą specjalnością jest tworzenie programów, które można obsługiwać z poziomu przeglądarki internetowej z dowolnego komputera. Daje to bardzo elastyczny dostęp do danych firmowych - wystarczy dowolny komputer, tablet bądź telefon komórkowy z dostępem do Internetu.

Aplikacje takie korzystają z centralnej bazy danych, z aplikacji może korzystać dowolna liczba użytkowników. Koszt stworzenia aplikacji jest jednorazowy, później nie ponoszą Państwy już żadnych kosztów z tytułu licencji bądź opłat za dodatkowych użytkowników.

Ogromnym atutem takiego oprogramowania jest jego aktualizacja - w przypadku aktualizacji systemu bądź bazy danych, klienci programu nie muszą niczego u siebie aktualizować, wszelkie zmiany dotyczą tylko centralnego serwera z aplikacją.

Elastyczność i możliwości

Dzięki temu, że oprogramowanie jest szyte w 100% na miarę, możemy je w pełni dostosować do Państwa potrzeb. U nas to aplikacje dostowują się do Państwa biznesu.

Posiadamy ogromną bazę dodatkowych bibliotek, czy gotowych baz danych które możemy podłączyć do programu tak aby zwiększać jego użyteczność, czytelność prezentacji danych oraz łatwość użytkowania.

Najczęściej wykorzystywanymi dodatkami przez naszych klientów są:

  • Zaawansowane tabele z wyszukiwarkami - do prezentacji zgromadzonych używamy sprawdzonego systemu z tabelkami, elastycznymi wyszukiwarkami
  • Generatowy plików PDF - do przedstawiamia dokumentów, raportów oraz ich drukowania używamy systemów generujących pliki PDF wprost z poziomu aplikacji
  • Wykresy - na podstawie zgromadzonych danych jesteśmy w stanie generować dowolne statystyki, przedstawiając je na czytelnych wykresach
  • Systemu eksportu i importu - umożliwiamy eksport i import danych praktycznie z dowolnego rodzaju plików - najczęściej wykorzystujemy pliki CSV, które można używać w programie Excel
  • Moduły integracyjne z zewnętrznymi aplikacjami - posiadamy rozległą wiedzę na temat budowy baz danych i jesteśmy w stanie pobierać dane z zewnętrznych programów między innymi takich jak WF-Mag, czy Microsoft Dynamics NAV. Korzystamy również z zewnętrznych systemów API w innych aplikacjach, integrowaliśmy aplikację typu wfirma.pl, ifirma.pl oraz wiele innych
  • Systemy map, z oznaczaniem miejsc, wyszukiwaniem adresów czy obliczaniem odległości między punktami na mapie
  • Magazyn plików - dołączanych w odpowiednie miejsce programu porządkuje Państwa dane i umożliwia łatwy dostęp do nich w późniejszym czasie
  • System wysyłania emaili oraz SMS
  • Systemy API - umożliwiają korzystanie z funkcjonalności tworzonej aplikacji przez inne programy

Bezpieczeństwo i szybkość działania

Przykładamy ogromną wagę do kwestii wydajności oraz bezpieczeństwa. W obydwu kwestiach nie chodzimy na skróty, nasi specjaliści sprawią że podczas korzystania z programu użytkownicy nie będą czekać na dane oraz zapewnimy im pełne bezpieczeństwo. Do Państwa dyspozycji oddajemy również dedykowane systemy backupu baz danych - bazy takie szyfrujemy, a następnie umieszczamy równolegle na naszych kilku serwerach zlokalizowanych w różnych krajach.

Nasze systemy dysponują również zaawansowaną kontrolą praw użytkownika bazującej na rolach użytkownika, bądź poszczególnych modułach.

Modułowa budowa

Projektując każdy program rozpisujemy go na oddzielne funkcjonalne moduły. Dzięki takiej budowie łatwo jest zarządzać istniejącą aplikacją. Dodatkowo w przyszłości nie ma żadnego problemu, aby do istniejącego i działającego już programu dopisać jakieś funkcjonalności czy nowe moduły.

Wielojęzyczność

Tworzyliśmy również oprogramowanie dla międzynarodowych klientów, których aplikacje działają w wielu językach w zależności od tego jakie preferencje ma ustawione zalogowany użytkownik.

Kompleksowa obsługa

© KwiatNET - dedykowane aplikacje webowe oraz rozwiązania IT dla biznesu.


Wszelkie logotypy należą do ich właścicieli i są użyte wyłącznie w celach informacyjnych. Przedstawiona oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC.

Ta strona używa technologii cookies w celu tworzenia statystyk oglądalności.